Hakkımızda
Kırdan Yemek Ziyafet Organizasyon İstanbul Tuzlada Tabldot olarak 1992’den bu yana sektörde yer alan firmamız bir çok kurumsal firmalara hizmet etmekteyiz. Firmamız tabldot yemekleri, kahvaltı türleri, kokteyl yemekleri ve özel yemek siparişleri ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz her geçen gün büyümeye, gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Her yeniliğe ayak uydururken, temel ilkesi olan “Bireysel ve Toplu Müşteri Memnuniyeti”nin önemini hiçbir zaman kaybetmememiştir. Kırdan Yemek’e göre zirveye ulaşmak için bir çok yol vardır, ama orada kalabilmenin tek bir yolu “müşteriyi her zaman memnun edebilmektir.” Bu amaçla tüm çalışanlarımız Kırdan Yemek’in şirket misyonunu gerçekleştirmeye ve devam ettirmeye odaklanmışlardır.

Yemek firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde olan bir kuruluştur. İstanbul’da yemek sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, yaptığı işlerin en iyisini yapmaya çalışan ve yaptıktan sonra da hep arkasında duran şirket profili ile hep iyilerin tercih ettiği bir adres haline gelmiştir. Bünyesinde çalıştırdığı aşçıları özenle seçen, diğer elemanlarını işe alırken, uzun incelemelerden geçiren ve mutlaka yeterlilik belgesi isteyen firmamız, lezzetli yemekler ve kusursuz hizmet kadar, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yarayan yemeklere de öncelik vermektedir. Yemekler, insanın yaşamını sürdürebilmesi ve hayattan tat alabilmesi için en önemli ayrıntıdır.

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeyen, çalışanına değer veren bir yemek üreticisi olmak. Sürekli iyileştirme ve müşterilerimiz ile oluşturduğumuz güçlü ortaklık anlayışına varan ilişkilerimiz ile sektörde bulunduğumuz yeri muhafaza etmektir.

Misyon:
Yemeğin lezzet ve keyif olduğunu bilen KIRDAN YEMEK, dinamik ve çözüm odaklı personeli ile özenli ve güler yüzlü hizmet vermeyi daima ön planda tutmaktadır. Hizmetin değerinin anlaşılmasında ve işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak KIRDAN YEMEK şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı ve ekibinizin bir parçası olmayı hedeflemektedir.
  • Yerinde yemek üretimi ve taşıma yemek
  • Özel kokteyl
  • Özel davet
  • Açık büfe yemekler
  • Kantin, cafe ve restoran işletmeciliği
  • Nişan ve düğün organizasyonları