Hizmet :-
Modern Gıda Üretim Teknolojisini Kullanarak, Yasal Mevzuatlara ve Müşterilerle Karşılıklı Belirlenen GIDA GÜVENLİĞİ ŞARTLARINA UYMAK Hijyen ve Sanitasyon Kurallarına Göre Çalışan Eğitimli Personel ile İnsan Sağlığına Zarar Vermeyecek Hammadde Temin Ediyoruz.

ve HACCP Sistemi İle ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİ GÜVENCE ALTINA ALMAK Tüm Üretim zincirimiz boyunca, tedarikçilerden müşterilere kadar, ETKİN BİR İLETİŞİM OLUŞTURMAK Gıda Güvenliği ve Kalite Sisteminin etkin bir şekilde uygulanmasını, güncellenmesini ve SÜREKLİ GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAMAK Müşteri Memnuniyetini Ön planda tutup, Tüketici gereksinimlerine değer verip Gerekli Düzenlemeleri yaparak "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SÜREKLİ ARTIRMAK"

Okul Kantin Yemeği

Resmi ve özel kurumlara hizmet veriyoruz. Sizin için en uygun fiyatla hizmetlerinizi bize devredebilirsiniz.

Detaylar

Paket Yemek Hizmeti

%100 sızdırmaz kaplarda güvenle taşınır ve ister sıcak ister soğuk size ulaştırılır. İstediğiniz an bize ulaşın beraber çalışalım.

Detaylar

Yerinde Yemek Hizmeti

Yerinde yemek hizmeti, profesyonel aşçılarımız ve ekibimiz ile sizlere yerinizde mutfağımızı kurup en kaliteli hizmeti sağlarız.

Detaylar

Tabldot Yemek Hizmeti

Bol çeşitli yemeklerimiz, açık büfe salatamız ve soslarımız ile her kişiye hitap eden yemeklerimizle sizlere hizmet sunmak isteriz.

Detaylar

Taşıma Yemek Hizmeti

Marmara bölgesinin her bölümüne son model arabalarımızla 24 senedir taşıma hizmeti yapmaktayız, ister sıcak ister soğuk yemekler anında kapınızda

Detaylar

Kokteyl

Özel günlerinizde seçilmiş özel menülerimizle uzman ekibimiz tarafından en iyi sunum yapılarak hizmetinize sunulur.

Detaylar