Tedarikçi Kalite Politikamız

Kalite yönetimi çerçevesinde çağdaş bir felsefeye sahip satınalma politikamızın temeli doğru satın alma ve neticesinde maksimum müşteri memnuniyetine yönelik ürünler üretmektir. Sonuçlardaki mükemmelliğin süreçlerdeki mükemmelliğe bağlı olduğu felsefesinden hareketle müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak yemeklerimizin ancak doğru satın alınması teknikleri ve girdilerle mümkün olduğunu bilmekte ve satınalma yöntemlerimizi bu anlayışa göre sürek güncel tutmaktayız.

Amacımız birer iş ortağı olarak gördüğümüz tedarikçilerimizin yenilikçi, yaratıcı kapasitelerini ortaya çıkararak, üstün kaliteli ve bununla birlikte uygun maliyetli ürünler oluşturmak dolayısı ile bunların getireceği sonuçlardan müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte faydalanmaktır.

satinalma 3Temel satınalma yöntemimiz onaylı tedarikçilerden alınan tekliflerin objektif kriterlerle değerlendirilmesi ilkesine dayalı ihale yöntemidir. Satınalma operasyonlarımız şirketimizin birimlerinden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan mal ve hizmetlerin, şirketimiz kalite felsefesi doğrultusunda belirlenmiş markalar arasından gerçekleştirilir.

Satınalma departmanımız titiz bir şekilde seçilmiş tedarikçilerden, belirlenmiş standart ve teknik spesifikasyonlara uygun mal veya hizmetleri, süreklilik arz edecek şekilde optimum fiyat ve sabit ödeme şekilleri doğrultusunda, istenen zamanda ve miktarlarda temin edilmesini sağlamak için eğitilmiş, konusunda uzman ve donanımlı personellerden oluşturulmuştur.